8 galvenie posmi tavas vannas istabas remontā

vannas

Plāno pārveidot savu vannas istabu? Esi gatavs padarīt vecmodīgu telpu modernāku? Lūk, kas tev jāzina – neatkarīgi no tā, vai tu vēlies ieklāt silto grīdu, nomainīt vannu pret dušu vai uzstādīt jaunu tualetes podu, ir viegli palaist garām mazas, taču svarīgas detaļas.

Lai izvairītos no kļūdām, kas vēlāk var traucēt un pat prasīt atkārtotu remontu, tev uzdevumi jāplāno stratēģiski. Mēs to izdarījām tavā vietā, un sarindojām galvenos posmus, kuriem jāiziet cauri, lai telpas pārveidošana izdotos veiksmīgi.

  1. Nosaki savu budžetu. Viena no lielākajām problēmām, ar kuru sastopas mājokļu īpašnieki, veicot remontu, ir neplānotās izmaksas. Vispirms, noskaidro, kādu summu vari atļauties tērēt vannas istabas pārveidošanai, kā arī ierēķini vismaz 10 līdz 15% neplānotiem tēriņiem.
  2. Iepērcies gudri. Kad pieejamais budžets noteikts, vari sākt plānot, ko un kur pirkt – vannas, izlietnes, flīžu un citu detaļu vai santehnikas iegādi ērtāk būs iegādāties internetā, Prof.lv. Ietaupīsi ne tikai laiku, bet arī naudu, turklāt pasūtījumu tev var piegādāt līdz pat mājokļa durvīm.
  3. Saņem nepieciešamās atļaujas. Iespējams, lai veiktu remontdarbus, tev ir nepieciešama piekrišana no ēkas īpašnieka utt. Noteikti nokārto šīs formalitātes, lai izvairītos no problēmām nākotnē.
  4. Ieplāno uzdevumus. Pārdomā, vai remonts būs pamatīgs, vai arī nepieciešams mainīt tikai nelielas detaļas? Vannas istabas krānu mainīšana, jaunu flīžu līmēšana vai kāds cits darbs – tie visi ir jāplāno, kurš pēc kura tiks paveikts.
  5. Uzņem fotogrāfijas “pirms”. Tieši pirms sākti telpas pārveidošanas darbi, ir vērts to nofotografēt, lai vēlāk, kad tiks uzņemts foto ar izremontēto vannas istabu, tu redzētu, cik labi viss tagad izskatās.
  6. Sagatavojies. Ja remontdarbus uztici veikt firmai, nolīgsti uzticamu darbu vadītāju, kurš saprot tavas idejas un zina, kā tās realizēt. Sagatavojies uzdevumu veikšanai – atbrīvo telpu no mēbelēm, tualetes piederumiem utt.
  7. Komunicē. Lai saprastu, kāds ir remontdarbu progress un vai viss rit pēc plāna, regulāri sazinies ar darbu vadītāju un speciālistiem. Mēdz gadīties, ka parādās dažādi sarežģījumi, neprecizitātes un nepilnības, kas jāatrisina.
  8. Pārbaudi veikumu. Lai remonts tiktu veikts rūpīgi, progresa novērtēšanu uztici ne tikai darbu vadītājam, bet arī pats ik pa laikam dodies aplūkot, kā viss rit uz priekšu. Galu galā, tev pēc tam šī telpa būs jāizmanto.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase