Efektīvi veidi, kā uzturēt virtuves izlietni tīru un mirdzošu

virtuves izlietnes internetā lētāk

Katru dienu virtuves izlietnes redz kaudzes ar netīriem traukiem. Nav brīnums, ka pēc laika izlietnē sakrājas ēdienu, mērču un dzērienu paliekas, kā rezultātā virsma kļūst netīra un nepievilcīga.

Vai nebūtu jauki, ja virtuves izlietni varētu vieglāk iztīrīt un tādu uzturēt ilgāku laiku? Patiesībā, tas ir iespējams. Lai to paveiktu, tev būs jāzina vairākas gudrības.

  • Kā pagatavot dabīgu virtuves izlietnes tīrīšanas līdzekli? Mums ir recepte, kas ļaus tev uztaisīt multifunkcionālu, efektīvu nerūsējošā tērauda virsmu tīrīšanas līdzekli, kas paveiks brīnumus! Viss, kas tev nepieciešams, ir: dzeramā soda un galda sāls. Sajauc šīs abas sastāvdaļas līdzīgās daļās, uzber uz virsmas, paberzē un noskalo. Tas veiksmīgi palīdz atbrīvoties no kaļķakmens, tējas un kafijas atstātajiem pleķiem utt.
  • Izlietnes tīrīšanai izmanto vecu zobu birsti. Kad iegādājies jaunu zobu birsti, nemet ārā veco, jo to var ērti izmantot dažādu virsmu tīrīšanai, tai skaitā arī izlietnei. Ar to viegli varēsi piekļūt grūti aizsniedzamām vietām, piemēram, ar jaucējkrāna pamatni, virsmas saskares vietas utt.
  • Kā atbrīvoties no kaļķakmens, izmantojot citronu? Šo augli var izmantot kā dabīgu tīrīšanas līdzekli, piemēram, virtuves izlietnes krānam. Pārgriez citronu uz pusēm. Paņem vienu no tām un rūpīgi noberzē visu jaucējkrānu, pievēršot īpašu uzmanību vietām, kuras klāj kaļķakmens. Atstāj to uz divām stundām, pēc tam noskalo ar ūdeni un noslauki. Tu būsi pārsteigts, ieraugot rezultātu.
  • Kādēļ tīrīšanas līdzekļus vajadzētu kādu brīdi atstāt uz virsmas? Tas, ka virtuves izlietne ātri vien kļūt nespodra un netīra, nav pārsteigums, it īpaši, ja bieži tiek gatavotas maltītes. Taču, lai tīrīšanas procesu atvieglotu, tev jāzina, ka jebkuru līdzekli, kuru tu izmanto, pēc uzsmidzināšanas vai uzklāšanas vajag atstāt vismaz uz divām minūtēm, lai tas iedarbotos, un tikai tad sākt tīrīšanu.
  • Pievērs uzmanību notekcaurulēm. Kā zināms, caur tām izplūst daudz un dažādas sastāvdaļas, ne tikai ūdens. Tas nozīmē, ka pēc laika tur mēdz uzkrāties netīrumi un ēdiena paliekas, kas pārvēršas glumā, smakojošā kārtā uz cauruļu iekšējās virsmas. Kā no tās atbrīvoties? Tev vajadzēs dzeramo sodu, etiķi un vārošu ūdeni. Pārliecinies, ka izlietne ir salīdzinoši sausa un ieber notekcaurulē 250 ml sodas. Noskalo to ar puslitru vāroša ūdens un atstāj uz divām minūtēm. Pēc tam ieber tur vēl 250 ml sodas un noskalo to ar 250 ml etiķa, bet pēc tam ieliec izlietnes korķi. Pagaidi piecas minūtes un noskalo ar karstu ūdeni.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase