Kā stilīgi un funkcionāli iekārtot nelielu vannas istabu?

santehnika vannas istabai

Maza vannas istaba rada dažādus izaicinājumus mājokļa iemītniekiem, taču ir vairāki gudri triki, kurus izmantot, lai padarītu telpu plašāku, funkcionālāku un ērtāk lietojamu.

Izmanto visu pieejamo platību

Pieņemsim, ka vēlies savu vannas istabu pārveidot no nulles. Kad visa iepriekšējā santehnika, mēbeles utt. būs izvāktas no telpas, iespējams atklāsies, ka ir zonas, kuras nemaz netiek izmantotas. Tagad tev ir lieliska izdevība pārplānot objektu izvietojumu tā, lai vannas istaba tiktu iekārtota pēc iespējas efektīvāk.

            Apsver stūra santehnikas izvēli

Arī Prof.lv pieejama santehnika, kas paredzēta iebūvēšanai stūrī, tai skaitā, izlietnes, vannas un dušas kabīnes. Ja telpa ir neliela vai arī netradicionālas formas, šī varētu būt laba izvēle, lai funkcionāli aizpildītu platību.

            Izvēlies pie sienas stiprināmus objektus

Jo brīvāka būs grīda, jo plašāka izskatīsies telpa. Vannas istabu dizaineri nereti izmanto šo triku, proti, izvēlas mēbeles, kas stiprināmas pie sienas – skapjus, plauktus utt., jo tādā veidā tiek radīta ilūzija par lielāku telpu.

            Dušu vai vannu?

Ja šī ir tava vienīgā vannas istaba, ērts risinājums ir vannas un dušas apvienojums, proti, vanna, kura papildināta ar rokas dušu un tās statīvu, kā arī dušas aizkariem vai vannas sienu. Taču, ja patiešām vēlies ietaupīt vietu, dušas paliktnis vai vienkārši tās statīvs pie sienas būs laba alternatīva. Protams, otrajā gadījumā jāņem vērā to, vai grīdas klājums ļaus pareizi novadīt ūdeni.

            Maksimāli daudz gaismas

Ideālā variantā, ja telpā ir logs, tu vari izmantot dabisko apgaismojumu, taču, ja vannas istabā loga nav, jāizvēlas lampas, kas nodrošina pietiekami daudz gaismas, kā arī palīdz radīt noskaņojumu. Noteikti uzstādi lampas virs vai blakus spogulim, jo šī zona tiek bieži izmantota, kā arī LED lampas var ierīkot pie griestiem un sienās. Pievērs uzmanību, lai tās būtu mitrumizturīgas.

            Izmanto spoguļus

Šis priekšmets lieliski noder telpas vizuālai paplašināšanai, kā arī gaismas izplatīšanai. Savukārt spoguļi ar iebūvētu apgaismojumu piešķirs vannas istabai izsmalcinātību.

            Gudri izvēlētas krāsas

Lai vannas istabu padarītu plašāku un gaišāku, noteikti izvēlies baltas krāsas santehniku. Arī sienas var veidot šajā pašā krāsā, papildinot tās ar pasteļkrāsas akcentiem.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase