Kādas mēbeles izvēlēties vannas istabai?

vannas istabas mēbeles

Strādājot interjera dizaina jomā ir gadījies redzēt dažādus vannas istabu izmērus un risinājumus to iekārtošanai. Vannas istaba ir vieta, kur pavadām samērā daudz sava laika, šeit mēs uzturam savu skaistumu, sakopjamies. Telpa, kas citiem šķiet maznozīmīga, patiesībā ir viena no svarīgākajām telpām visā mājoklī.

Vanna vai duša?

Tiem, kas gadiem ilgi mazgājas dušā, ļoti gribas vannu un otrādi. Ja jums jau gadiem ilgi ir vanna, noteikti vēlaties dušu. Nevienu no pusēm negribas atrunāt, tāpēc paskatīsimies uz abiem variantiem no visām pusēm.

Duša ir lielisks risinājums ikvienai vannas istabai. Dušas kabīne neaizņem daudz vietas, tāpēc tā iederēsies arī pavisam mazā telpā. Toties, ja jums ir liela vannas istaba, tad iespējams ierīkot lielu, ļoti plašu dušu. Iedomājieties dušas kabīni, kurā ir daudz vietas un ūdens padevi iespējams regulēt (kolosāli izskatās dušas ar lietus funkciju, kad ūdens tek no visas dušas augšas).

Duša ir ērtākais un ātrākais veids kā nomazgāties. Protams, lietojot dušu arī ūdens patēriņš ir ievērojami mazāks.

Vannas cienītājiem – vai ejat vannā katru dienu?

Ja patiešām vēlaties vannu, noteikti jāierīko funkcija vanna + duša, lai jebkurā laikā būtu pieejami abi. Vanna tomēr apniks ātri un ne vienmēr būs laiks ātras dušas vietā mērcēties ūdenī stundu. Apdomājiet to.

Bez tam – vannā jūs guļat paši savos netīrumus. Dušā – noskalojat netīrumus un viss, ko vairāk vajag, ja runājam nevis par baudījumu, bet par praktiskumu.

Mēbeles vannas istabā?

Vannas istabā nav vajadzīgas dažādas sarežģītas mēbeles.

Šajā telpā noteikti būtu vajadzīgs labi apgaismots spogulis. Tas noderēs jebkurā laikā. Gribas uzsvērt – labi apgaismots. Vannas istaba ir vieta, kur mēdzam uzklāt kosmētiku, tīram zobus, skujamies – gaismai ir jābūt patiešām labai, lai nepalaistu garām sava izskata smalkumus.

Vannas istabā pavisam noteikti jābūt skapītim, kurā salikt lietas, kas visiem nav jāredz, piemēram higiēnas preces. Lielisks variants, kas redzēts, ir šāds skapītis, kas ierīkots vannas korpusā. Vizuāli izskatās, ka nekādu lieku mēbeļu jums nemaz nav, par šo slēpto skapīti neviens pat nenojautīs. Bez tam, tas neaizņem lieku vietu un būs feins risinājums, ja vietas jums nav daudz.

Vēl jautājums – vai vannas istabā ievietot veļas mašīnu? Bieži vien to nemaz nav citur kur likt. Otrs variants dzīvokļos ir likt veļas mašīnu virtuvē, bet tas šķiet galīgi aplami. Veļa virtuvē… Ja jums ir māja, varat ierīkot atsevišķu veļas telpu, ja vien plānojums un vieta to atļauj. Veļas telpa ir lieliska ideja – vienā vietā var mazgāt, žāvēt un gludināt veļu, tur pat arī stāv tam nepieciešamais inventārs.

Visu vajadzīgo ideālās vannas istabas iekārtošanai varat iegādāties pie Prof profesionāļiem. Pieredzējuši konsultanti atbildēs uz jūsu jautājumiem un ieteiks veiksmīgākos risinājumus.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase