Kas jāzina, izvēloties santehniku vannas istabai?

santehnika

Īstā santehnika spēj piešķirt vannas istabai pavisam citu izskatu, padarot to modernāku un arī funkcionāli ērtāku. Iespējams, tu vēlies veikt remontu vai vienkārši nomainīt dažādas detaļas savā vannas istabā, taču jebkurā gadījumā ir vairākas lietas, kas jāņem vērā.

Papildus materiāla, funkciju, cenas, savienojamības un citu faktoru apsvēršanai, atceries šos padomus:

  1. Estētika. Izlem, kādu dizainu, materiālus un krāsas tu vēlies redzēt savā mājoklī. Ir divi galvenie virzieni, kurus apsvērt – moderno vai tradicionālo. Modernos mājokļos lielākoties sastopamas maigas līnijas vai izteikti leņķi, kas apvienoti ar metālisku klājumu. Piemēram, spīdīgi nerūsējošā tērauda vannas istabas izlietnes maisīji piešķirs mūsdienīgam mājoklim elegantu izskatu.
  2. Praktiskums. Padomā, kāds ir tavs dzīvesveids? Ja dzīvo vienatnē, izdarīt izvēli būs vienkāršāk savukārt, ja ģimenē ir bērni, uzmanība jāpievērš tam, lai, piemēram, vannas istabas krānu būtu viegli aizsniegt un atvērt. Kas attiecas uz dušu, kādam mājokļa iemītniekam var patikt spēcīga ūdens strūkla savukārt otrs dod priekšroku maigai, lietum līdzīgai, ūdens plūsmai. Šajā gadījumā var noderēt dušas sistēmas, kurām ir gan pie sienas stiprināma, liela galva, gan arī rokas dušas klausule. Izvēloties santehniku, neaizmirsti arī par ūdens taupīšanu.
  3. Cena. Šis var būt galējais un pat svarīgākais faktors, kas jāņem vērā. Prof.lv pieejama santehnika dažādās cenu kategorijās – gan tiem, kam svarīgi iekļauties ierobežotā budžetā, gan arī tiem, kas meklē augstāko kvalitāti. Atceries, ka cenu var ietekmēt materiāls, dizains, zīmols un citi faktori. Prātīgāk būtu darīt tā – vispirms noteikt pieejamo budžetu un tikai tad sākt meklēt preces.
  4. Savienojamība ar esošo santehniku, montāžām un sanitāro mezglu. Ņem vērā, ka, piemēram, vannas vai dušas novietojuma mainīšana var būt dārgs un laikietilpīgs process. Ja saproti, ka tas neiekļaujas tavā budžetā, vienkāršāk būtu nomainīt tajā pašā vietā esošu izlietnes maisītāju vai dušas sistēmu. Pievērs uzmanību parametriem, materiālam un sanitārajam mezglam, lai tie būtu saderīgi ar izvēlētajiem santehnikas modeļiem.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase