Mēbeles – no vannas istabas līdz terasei

vannas istabas mēbeles

Bez mēbelēm mums neiztikt. Tās nepieciešamas kā vannas istabā, tā garāžā. Tas, kādas mēbeles mēs izvēlamies, parāda, kādi cilvēki esam, vai mums piemīt gaumes izjūta. Kā “nenošaut greizi” ar mēbeļu izvēli?

Vannas istabas iekārtojums – estētisks un gaišs

Ja vēlamies pieturēties pie klasikas, tad noteikti jāiesaka izvēlēties gaišu vannas istabas iekārtojumu. Šī telpa ir kā simbols tīrībai, tāpēc neiederēsies brūni, tumši pelēki vai melni toņi. Vannas istabu iekārtojot vislabāk turēties pie zilajiem toņiem, kas ir kā simbols tīrībai un ūdenim. Ja vēlaties ko nedaudz interesantāku, var izvēlēties tik ļoti modernos pasteļtoņus, jeb “nude” krāsas.

Visbiežāk vannas istabas mēbeles ir pieejamas baltā krāsā. Ja jūs izvēlaties krāsainas flīzes, tad baltas krāsas mēbeles izskatīsies lieliski un piestāvēs. Liela vannas istabas mēbeļu un piederumu izvēle pieejama Prof veikalā. Šeit jūs varat iegādāties ne tikai mēbeles, bet arī izlietnes, vannas un citus piederumus. Saprātīgas cenas, ērti piegādes nosacījumi un profesionāli konsultanti, kas palīdzēs jums tikt galā ar visiem jautājumiem un radīs lieliskus risinājumus.

Flīzes – izvēle, kas pārsteigs pat profesionāļus

Pie Prof pieejama milzīga flīžu izvēle. Šeit atrodamas flīzes visām gaumēm. Krāsas, raksti – tas viss vienuviet. Ja agrāk flīžu izvēle bija niecīga un visiem vannas istabas un virtuves izskatījās gaužām līdzīgi, tad mūsdienās par izvēli sūdzēties nevar. Ieejot jebkura veikala flīžu nodaļā metas “raibs gar acīm”. Tik dažādi raksti, tekstūras, krāsu toņi. Aizmirstiet par parastajām zilajām vannas istabām – izvēlieties ko jaunu un svaigu. Protams, kā jau iepriekš minējām, zila krāsa vannas istabā būs modē vienmēr, tomēr padomājiet, cik daudz variantu iespējams radīt vienai krāsai! Izvēlieties flīzes, kur ir 3D tekstūra, kāds interesants zīmējums vai raksts.

Nenopeliet zaļo krāsu vannas istabas flīžu izvēlē. Olīvu zaļā krāsa izskatīsies ļoti skaisti, tā radīs mājīgu efektu.

Plaukti un skapīši – jo mazāk, jo labāk

Iekārtojot savu mājokli mēģiniet neaizrauties ar plauktiem un skapīšiem. Nerakstīts likums – jo vairāk mājā skapīšu, jo vairāk lieku mantu, ko tajos salikt. Tā patiešām ir. Jums nekad mājās lieka tukša plauktiņa, jo tie visi allaž būs aizkrāmēti.

Tā kā šobrīd modē ir minimālisms, tad labāk izvēlēties iebūvējamos skapjus un slēptas mēbeles. Tādējādi neviens neievēros, kur jums atrodas skapīšu mantu glabāšanai. To, ko vēlaties, lai redz, lieciet uz plauktiņa redzamā vietā. Mēbeļu izvēle Latvijas tirgū ir pietiekoši liela, centīgi strādā un klajā ar jaunām idejām nāk arī Latvijas ražotāji. Jums atliek vien izvēlēties tādas mēbeles, kas iederēsies interjerā un pašiem patiks. Ja ļoti grūti ar izvēli, palīgā var nākt interjera dizaineris. Izveidojiet ideju un aiziet – uz Prof iegādāties visu nepieciešamo!

Leave a Reply

Draugiem.lv pase