Perfektā tualetes poda izvēle

tualetes podi

Piekritīsi – tualetes funkcionalitāte nav vienīgais kritērijs, kuru ņemam vērā, iekārtojot šo telpu. Ir svarīgi, lai arī tās dizains būtu pievilcīgs un saskanētu ar mājokli. Viens no sarežģītākajiem uzdevumiem, ar kuru sastopamies, remontējot tualeti vai arī vienkārši to atsvaidzinot, ir atbilstošas santehnikas izvēle. Un šajā gadījumā īpaša uzmanība jāpievērš tieši tualetes poda iegādei. Kādēļ?

Kā zināms, mūsdienās ir pieejami dažādi tualetes podi no daudziem ražotājiem, un katrs no tiem var atšķirties citā veidā. Kas būtu jāņem vērā, izvēloties jaunu podu?

Komforts

Ir svarīgi iegādāties tualetes podu, kas nodrošina tev un citiem mājoklī esošajiem nepieciešamo komfortu. Dizains, izmērs un poda forma ir daži faktori, kuriem vajadzētu pievērst uzmanību, domājot par to, vai izvēlētais modelis būs ērti lietojams. Piemēram, tualetes podi, kuru sēdvieta ir pagarināta, sniegs lielāku komfortu, salīdzinot ar īsajiem.

Tāpat, protams, jāņem vērā augstums. Ja mājoklī lielākoties ir īsa auguma cilvēki, arī pods jāpielāgo šim faktoram. Tāpat, ja ģimenē ir personas kustību traucējumiem, viņiem piemērotāki būs augstāki tualetes podi.

Tīrīšana

Arī šis, protams, ir svarīgs aspekts, par kuru nedrīkst aizmirst. Mūsdienās ir pat pieejami modeļi, kas pārklāti ar kārtu, kas atgrūž netīrumus, tādēļ tos būs ērtāk kopt. Tajā pašā laikā ir arī tādi podi, kuri veidoti no vairākām smalkām detaļām un savienojuma vietām, kurās bieži uzkrājas netīrumi, un pēc tam no tiem ir grūtāk atbrīvoties.

Ūdens noskalošanas spēks

Arī šim aspektam ir nozīme. Ja tualetes poda skalojamā kaste nenodrošinās pietiekamu ūdens spiedienu, pēc laika var nākties piedzīvot situācijas, kad telpā sāk parādīties nepatīkams aromāts un pods ātri vien kļūst netīrs. Savukārt, attiecībā uz šo parametru, ir jābūt uzmanīgiem, jo arī pārāk liels spiediens var radīt problēmas, jo ūdens noskalošanas laikā tas var šļakstīties ārpus poda.

Papildus šiem faktoriem ir vērts pievērst uzmanību arī tam, kāds ir poda veida – brīvi stāvošs, stiprināms pie sienas vai grīdas, kāds ir kanalizācijas izvada un ūdens pievada novietojums.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase