Vai pienācis laiks pirkt jaunu vannu?

vannas

Mēs pērkam jaunas veļas mašīnas, plītis, tosterus un mikserus, taču vannas nomaiņa parasti ir krietni svarīgāks lēmums, kas prasa izpēti un, protams, arī finansiālos līdzekļus. Turklāt arī pats santehnikas noņemšanas un uzstādīšanas process nav nemaz tik vienkāršs, un to labāk uzticēt profesionālim. Taču, kas jādara – jādara. Ja saproti, ka tava vanna atbilst kādam no turpinājumā minētajiem punktiem, ir laiks lūkoties pēc jauna modeļa.

  • Redzami bojājumi. Ja vannai redzamas plaisas, caurumi vai līdzīgas pazīmes, ir pienācis brīdis to nomainīt. Lai arī, protams, ir gadījumi, kad bojājumus iespējams salabot, taču tas var ne tikai aizņemt vairāk laika, bet arī prasīt papildu ieguldījumus. Turklāt, kā vari zināt, vai tuvākajā nākotnē neradīsies jauni bojājumi? Ietaupi sev naudu un uztraukumus, un lūkojies pēc jaunas, kvalitatīvas vannas.
  • Tu veic remontu. Vai zināji, ka vannas istabas ir tās telpas, kurām cilvēki, kas vēlas iegādāties māju vai dzīvokli, visvairāk pievērš uzmanību? Tieši tāpēc, ja tu kādreiz nākotnē plāno pārdot savu mājokli, vai arī vienkārši plāno remontu tajā, šī ir laba iespēja pie reizes arī nomainīt vannu. Ja tā kalpo kā centrālais elements vannas istabā, iegādājoties jaunu modeli, tu uzreiz redzēsi to, ka telpa izskatās daudz pievilcīgāk un modernāk.
  • Vanna ir veca un nolietota. Iespējams, tavai vannai jau ir daudz gadu un, lai arī tā kalpojusi pietiekami labi, redzamas ievērojamas lietošanas pazīmes – pleķi un skrāpējumi, kurus vairs nevar notīrīt vai izlabot. Neviens nevēlas lietot santehniku, kas izskatās netīra un veca, tāpēc atsvaidzini telpu un iegādājies jaunu vannu.
  • Tu to neizmanto. Jā, patiesībā, šis ir viens no populārākajiem iemesliem, kādēļ cilvēki izvēlas nomainīt esošās vannas pret ko citu – varbūt funkcionālāku modeli, kas aizņem mazāk vietas vai pat duškabīni. Kādēļ gan turēt vannas istabā santehniku, kas netiek lietota, ja tās vietā vari iegādāties ko praktiskāku? Izvēloties vannu, dušu vai ko citu savam mājoklim, vienmēr pievērs uzmanību tam, lai izmērs būtu atbilstošs telpai, kā arī preci varētu ienest pa durvīm vai logu.

Leave a Reply

Draugiem.lv pase